Szkoła Podstawowa w Cieślach im. Janiny Jóźwiak

09-470 Bodzanów

E-mail: spciesle18@gmail.com

Siłownia pod dębem

W dniu 15 maja 2019 roku  została podpisana umowa o dofinansowanie projektu pn. "Siłownia pod dębem” w ramach Programu Działaj Lokalnie.

Projekt otrzymał dofinansowanie o wartości 3 500 zł, był  realizowany przez grupę nieformalną „Cieślanie”.  W ramach projektu zostało stworzone nowe miejsce rekreacji przy Szkole Podstawowej w Cieślach.  23 września 2019 roku odbyło się spotkanie, będące podsumowaniem projektu pn. "Siłownia pod dębem" . Uroczystego przecięcia wstęgi na urządzeniu, które zostało zakupione w ramach projektu, dokonali Dyrektor Szkoły pan Maciej Łukasiewicz i prezes Fundacji "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem" pani Iwona Marczak.

Dofinansowano ze środków w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem” we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce realizuje Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.Dodatkowo przedsięwzięcie wspierane jest przez zadanie pn. „Działaj Lokalnie w Powiecie Płockim – II edycja”, współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego